BİZİ ARAYIN : +90-530-097-7559

YAZ KAMPLARI

Yaz kampları çocuklar ve gençler için eğlenceli bir deneyimden çok daha fazlasıdır. Burası, unutulmaz deneyimlerin, arkadaşlıkların, becerilerin, yabancı dillerin ve en önemlisi özgüvenin geliştirileceği yerdir. Verdiğimiz danışmanlık hizmeti sayesinde size ya da çocuğunuza en uygun yaz kampını bulabilirsiniz.

Size uygun yaz kampını seçerken öğrencinin yaşı, geliştirmek istediği dil, yapmak istediği sporlar ve sanatsal faaliyetler dikkate alınarak çocuğunuz için unutulmaz bir yaz planlanır. Özellikle küçük yaştaki çocuk ebeveynleri için çocuklarını yurt dışına yollamanın ne kadar zor bir karar olduğunun farkındayız. Bu sebeple, danışmanlık şirketimiz bu süreci kolaylaştırmak için her adımda yardımcı olacaktır.

Yaz Kamplarımız sadece çocukları hedeflemez. Üniversite öncesi öğrenciler için akademik ağırlıklı ve sınavlara hazırlayan programlar içeren yaz kampları da mevcuttur. Bu tarz kamplar, hem öğrenciyi donanımlı bir lisans eğitimine hazırlar, hem de sundukları çok kültürlü ortam ile ufuklarını genişletir.

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ALMAK İÇİN

BİZE ULAŞIN

Copyright © 2017 - Edumonde / Tüm Hakları Saklıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Edumonde Yurtdışı Eğitim

Adres: Küçüksu Mah. Yalnız Selvi Cad.

Asma Sok. No.10 /A15 Üsküdar

34684 İstanbul

+90 530 097 75 59

bilgi@edumonde.com.tr

www.edumonde.com.tr

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı!

Form gönderildi.