BİZİ ARAYIN : +90-530-097-7559

LİSELER

Öğrenciler için çok uluslu ortamlarla tanışmak, kendilerini geliştirmek ve hayata hazır olmak için önemli adımlar atma yaşı günden güne düşüyor. Bu yüzden artık pek çok veli çocukları için yurtdışındaki liseleri tercih ediyor. Bu tip uluslararası okullarda alınan eğitim sayesinde öğrenciler ileride iyi üniversitelere girmek için önemli bir adım atmış oluyor. Ayrıca git gide mesafelerin daraldığı ve kültürel çeşitliliğin arttığı dünyamızda, yepyeni insanlarla tanışma ve beraber yaşama fırsatı yakalıyorlar.

Bu süreçte EDUMONDE ülke, lise ve program seçimlerinde ailelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Lise seçiminin her aile için zorlu ve önemli bir karar olduğunun farkındayız. Bu yüzden bünyemizdeki okulları seçerken akreditasyonları, aldığımız referansları ve yaptığımız düzenli ziyaretleri dikkate alarak  öğrencilere dünya standartlarında bir eğitim ve yaşam olanağı sunan okullar olmasına özen gösterdik.

İstenilen lise belirlendikten sonra kabul için gerekli başvuru işlemleri tarafımızca yapılır. Gerektiğinde aile ve öğrenci için lise ziyareti ve orada yapılacak değerlendirme sınavı için randevu ayarlanır. Kabul geldikten sonra kayıt işlemleri için gerekli prosedür tamamlanır. Yatılı kalacak olan öğrenciler için vize işlemlerinde yol gösterilir.

DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ LİSELER

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ALMAK İÇİN

BİZE ULAŞIN

Copyright © 2017 - Edumonde / Tüm Hakları Saklıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Edumonde Yurtdışı Eğitim

Adres: Küçüksu Mah. Yalnız Selvi Cad.

Asma Sok. No.10 /A15 Üsküdar

34684 İstanbul

+90 530 097 75 59

bilgi@edumonde.com.tr

www.edumonde.com.tr

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı!

Form gönderildi.