BİZİ ARAYIN : +90-530-097-7559

HAKKIMIZDA

EDUMONDE yurtdışında dil öğrenmek ve eğitim almak isteyen öğrenci ve velilerine danışmanlık vermektedir. Öğrencilerin hedefleri ve eğilimleri yönünde en uygun ülke, okul, üniversite ve programları araştırır. Karar verme döneminde öğrenciyi almayı planladığı eğitim programının detayları hakkında ve gidilecek ülkenin eğitim sistemi, kültürü, yaşam tarzı, konaklama alternatifleri, maliyetler varsa çalışma olanakları, vize konularında bilgilendirerek destekler. Doğru ve tarafsız bilgi vermeyi hedefler. Başvuru süreci ile başlayarak kabul, kayıt, vize, ön hazırlık ve yurtdışındaki okula gidişe dek öğrenciye yardımcı olur.

 

Yurtdışında eğitimin öğrenciye kazandırdıkları;

 

*  Yabancı bir dili detaylı öğrenme ve anlama

*  Kendi kültürünü farklı bir gözle inceleme

*  Değişik kültürleri tanımak

*  Eleştirel düşünme becerileri

*  Kültürel ve sosyal farklılıkları anlama ve takdir etme

*  Özgüven kazanma

*  Etkili iletişim kurabilme

*  Eğitim ve kariyer planlama

EDUMONDE yalnızca resmi temsilcisi olduğu seçkin kurumlarla çalışmaktadır. Bu kurumlar kendi alanları içinde en iyileridir ve uluslararası eğitim otoritelerince akreditasyonları bulunmaktadır.

 

*  Dil okulları

*  Yaz kampları

*  Liseler

*  Üniversiteler (Lisans, Yüksek Lisans)

*  Lisan öğretmenleri için eğitim programları

*  Sertifika programları

 

EDUMONDE Tülin Kozluca tarafından kurulmuştur. 1982' de Üsküdar Amerikan Lisesi' ni, 1986' da Boğaziçi İşletme Fakültesini bitiren Kozluca, uzun yıllar dış ticaret alanında çalışmıştır. Bu dönemde yurtdışı eğitim alanında ailesindeki ve yakın çevresindeki öğrencilere destek olmakla kalmayıp konuyla ilgili uluslararası eğitim programlarına katılmıştır. Daha sonra EDUMONDE' u kurarak bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaya başlamıştır.

 

Eren Kozluca, Koç Lisesi' nden sonra Galatasaray Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitirmiştir. Belçika’ da KU Leuven Üniversitesi' nde M.A ve M.Phil olarak iki master programını dereceyle tamamlamıştır. Halen Almanya Berlin Freie Üniversitesi' nde PhD yapmaktadır. Yüksek öğrenim öğrenci adaylarına danışmanlık vermektedir.

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ALMAK İÇİN

BİZE ULAŞIN

Copyright © 2017 - Edumonde / Tüm Hakları Saklıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Edumonde Yurtdışı Eğitim

Adres: Küçüksu Mah. Yalnız Selvi Cad.

Asma Sok. No.10 /A15 Üsküdar

34684 İstanbul

+90 530 097 75 59

bilgi@edumonde.com.tr

www.edumonde.com.tr

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı!

Form gönderildi.