BİZİ ARAYIN : +90-530-097-7559

DİL OKULLARI

Yabancı bir dili öğrenmenin en etkin yolu o dili ülkesinde bir programa katılarak ve yaşayarak öğrenmektir. Dil, kültürün ayrılmaz bir parçasıdır. Yabancı dil öğrenimi kişiye eğitim ve iş hayatı için yeni kapılar açar. Aynı zamanda dünya ile iletişim içinde olmasını sağlar. Özgüvenini arttırır ve dünyaya bakış açısını değiştirir. Eğitim sırasında öğrenci yabancı bir ülkede yaşamanın yanı sıra farklı milletlerden gelen öğrencilerle bir araya gelme ve onları yakından tanıma fırsatını da elde eder. Bu kazanımların ve deneyimlerin kişisel gelişime katkıları yadsınamaz.

Yurt dışında yabancı dil öğrenmek isteyen öğrencilerin dil okulu seçiminde en doğru kararın verilmesi ve eğitim sürecinin en yararlı şekilde geçmesi için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Bünyemizdeki tüm dil okulları kendi ülkelerinde ve dünyada eğitim otoriteleri tarafından akredite kurumlardır. Bu okulların yöneticileri ile sürekli  temas halinde olup, belirli aralıklarla da ziyaret ederek eğitim ve programlar hakkında güncel bilgi sahibi olmaktayız. Seçim yaparken öncelikle öğrencinin istekleri ve gereksinimleri tarafımızca değerlendirilir.

Dil seviyesi, öğreneceği dili kullanma hedefi, ayırdığı bütçe, konaklama tercihi, gitmeyi düşündüğü ülke,  deneyimlemek istediği kültür ve yaşam tarzı hakkındaki bilgiler saptandıktan sonra kendisi için en uygun ülke ve dil okulları ve bütçeleri belirlenip öğrenciye sunulur.

Öğrenci kararını verdikten sonra kaydı yapılır ve vize işlemlerinde yol gösterilir.

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ALMAK İÇİN

BİZE ULAŞIN

Copyright © 2017 - Edumonde / Tüm Hakları Saklıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Edumonde Yurtdışı Eğitim

Adres: Küçüksu Mah. Yalnız Selvi Cad.

Asma Sok. No.10 /A15 Üsküdar

34684 İstanbul

+90 530 097 75 59

bilgi@edumonde.com.tr

www.edumonde.com.tr

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı!

Form gönderildi.